Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
dinsdag 14 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 15 maart 2017
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
donderdag 16 maart 2017
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 17 maart 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer