Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Kruithuis
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Roepaen
Ottersum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
De Velinx
Tongeren
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Steiger
Menen
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rock Mine Cafe
Genk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Onder de Molen
Vorden
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:00
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 03 april 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 04 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 05 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht