Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Klooster
Woerden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater Sneek
Sneek
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Mechelen
Mechelen
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Singer Theater
Laren
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Veluvine
Nunspeet
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Munttheater
Weert
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
zaterdag 06 februari 2016
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
zondag 07 februari 2016
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
maandag 08 februari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 09 februari 2016
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 10 februari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 11 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 12 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond