Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:15
Theater en Meer
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Posttheater
Arnhem
15:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium heino
Heino
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Spant!
Bussum
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 29 maart 2014
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dames voor na Vieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Thomas van Luyn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Micha Wertheim
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
In de Brouwerij, Asten
20:15
Creatifs
Theater en Meer, Assen
20:30
Hester Macrander - Goedgemutst
Posttheater, Arnhem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 30 maart 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Jungle book
Posttheater, Arnhem
15:30
Creatifs
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
maandag 31 maart 2014
20:00
Eric Koller
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 01 april 2014
20:15
Guido Weijers - V
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lenette van Dongen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Veldhuis & Kemper
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 april 2014
20:15
Guido Weijers - V
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Emilio Guzman
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lenette van Dongen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnhem lacht
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten finaletour
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 03 april 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kiki Schippers
Groene Engel, Oss
20:00
Dames voor na Vieren
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Dolf Jansen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - V
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim
Witte Theater, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Arno van der Heyden
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Katinka Polderman
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 04 april 2014
20:00
Diederik van Vleuten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Bert Kruismans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Murth Mossel
Dok6, Panningen
20:00
Piepschuim
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arno van der Heyden
Podium heino, Heino
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Micha Wertheim
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dames voor na Vieren
Chassé Theater, Breda
20:00
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Debby Petter - Gaandeweg
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Koning
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Flint, Amersfoort
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Katinka Polderman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 april 2014
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Perron-3, Rosmalen
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
René van Meurs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Katinka Polderman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marieke Visser
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Spant!, Bussum
20:00
Erik van Muiswinkel
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Diederik van Vleuten
Theater De Kolk, Assen
20:30
Op Sterk Water - ALFA
Posttheater, Arnhem
20:00
Marc Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Kleine Komedie, Amsterdam