Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
De Oosterpoort
Groningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
De Spieghel
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Muze
Noordwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Roepaen
Ottersum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Beun
Heiloo
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Hof 88
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Harderwijk
Harderwijk
zaterdag 30 maart 2013
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
dinsdag 02 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 03 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
donderdag 04 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk