Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Weverij
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Figi Theater
Zeist
De hoogte
Winsum
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
De Klif
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Adelberg
Lommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 27 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 28 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
vrijdag 29 januari 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 30 januari 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer