Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Capitole
Gent
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
AFAS Circustheater
Scheveningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
Tivoli
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
BREStheater, Brielle
zondag 11 maart 2012
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Musis, Arnhem
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
CulturA & Zo, Nootdorp
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:00
Comedytrain
Agora Theater Druten, Druten
maandag 12 maart 2012
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paul de Leeuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 maart 2012
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Alle dagen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Kommil Foo - Breken
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
The Umbilical Brothers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 14 maart 2012
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Vorstin, Hilversum
John Fealey
Tivoli, Utrecht
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Klaas van der Eerden
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jörgen Raymann
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Singer Theater, Laren
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Leon van der Zanden
De Maaspoort, Venlo
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Comedytrain
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 maart 2012
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
van Beresteyn, Veendam
20:00
Bert Visscher
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Stand-Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Schalm, Veldhoven
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Thijs Kemperink
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Thijs Kemperink - Achteraf bekeken
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Finalistentour Leids Cabaret Festival
Meervaart, Amsterdam
20:00
Andre van Duin
Martiniplaza, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon