Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Naat Piek
Uden
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Capitole
Gent
Theater 't Pand
Gorinchem
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zaterdag 03 maart 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thijs Kemperink
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 04 maart 2012
20:00
Purper - Helden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Het dagelijks leven van meneer B.
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Comedytrain
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater Naat Piek, Uden
Theo Maassen - Met alle respect
De Maaspoort, Venlo
maandag 05 maart 2012
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Eric Koller
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater 't Pand, Gorinchem
Theo Maassen
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Met alle respect
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 maart 2012
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Freek de Jonge
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 07 maart 2012
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Maarten van Roozendaal - allereerste try-out in 20
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Leon van der Zanden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
De Weijer, Boxmeer
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kommil Foo
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Comedytrain
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Jörgen Raymann
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
20:00
Arjan Ederveen
De Muze, Noordwijk
20:00
Thijs Maas - Genade
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Paul de Leeuw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - Reuring
Agnietenhof, Tiel
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Munttheater, Weert
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 maart 2012
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jan Jaap van der Wal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater De Veste, Delft
20:00
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Nina de la Croix - Bas
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
LOS muziektheater - FCKD
De Meerpaal, Dronten
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jeroen Leenders
Twentse Schouwburg, Enschede
Jeroen Leenders
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Kommil Foo
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Najib Amhali
Capitole, Gent
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Thijs van Domburg
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Arjan Ederveen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Thijs Kemperink - Achteraf bekeken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal