Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultura
Ede
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Kulturele Kommissie
Winsum
donderdag 09 februari 2017
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 10 februari 2017
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - Zalf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
BREStheater, Brielle
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset
G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Watskeburt?! De Musical
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Posttheater, Arnhem
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Musketon, Utrecht
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 11 februari 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 12 februari 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
maandag 13 februari 2017
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 14 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum