Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Luctor et Emergo
Rilland
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
van Beresteyn
Veendam
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
30CC/Schouwburg
Leuven
Beauforthuis
Austerlitz
Bon theater
Medemblik
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lux
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
donderdag 31 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 01 februari 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 februari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar