Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schuur
Haarlem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Perron-3
Rosmalen
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
De Stenge
Heinkenszand
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Minnepoort
Leuven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
vrijdag 03 januari 2020
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 januari 2020
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Raymond Clement
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Martiniplaza, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Nesterlé, Nistelrode
zondag 05 januari 2020
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Volkskrant Comedytalenten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 06 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Gerard Cox - Cox, De Grote Grijze Belofte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 januari 2020
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Daan Boom - De Eerste
Schuur, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - UP
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
AINSI, Maastricht
woensdag 08 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daan Boom - De Eerste
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Perron-3, Rosmalen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Figi Theater, Zeist
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Stenge, Heinkenszand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 09 januari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Wilminktheater, Enschede
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Concordia, Enschede
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Minnepoort, Leuven
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 10 januari 2020
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Verte
Theater Sneek, Sneek