Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Musketon
Utrecht
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Holstohus
Olst
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Reehorst
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 11 december 2015
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
zaterdag 12 december 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
zondag 13 december 2015
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
woensdag 16 december 2015
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 17 december 2015
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss