Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Maaspoort
Venlo
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Volta
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zondag 22 januari 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 23 januari 2017
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
woensdag 25 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 26 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 27 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer