Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
De Kattendans
Bergeijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Het Klooster
Woerden
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
De Boodschap
Rijen
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Amicitia Theater
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Hasselt
Hasselt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Koningshof
Maassluis
Dorpstheater Wormer
Wormer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kattendans
Bergeijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
CK Theater
Roermond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Druten
Druten
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Musis
Arnhem
Arsenaal Theater
Vlissingen
donderdag 21 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
vrijdag 22 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
zaterdag 23 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 maart 2013
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen