Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
De Reggehof
Goor
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scagon theater
Schagen
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
donderdag 19 januari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 20 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 januari 2017
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
zondag 22 januari 2017
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
maandag 23 januari 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 24 januari 2017
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo