Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Boodschap
Rijen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
De Stenge
Heinkenszand
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
Cultura
Ede
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Hof in Salland
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
donderdag 19 januari 2017
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 20 januari 2017
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 21 januari 2017
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
zondag 22 januari 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 23 januari 2017
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 24 januari 2017
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem