Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Janskerk
Utrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
dinsdag 22 april 2014
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 april 2014
20:00
Micha Wertheim
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Posttheater, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Guido Weijers - V
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Emilio Guzman
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 24 april 2014
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel
Diligentia, Den Haag
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Martijn Koning
Markant Uden, Uden
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Katinka Polderman
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Guido Weijers - V
Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende - Gek
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 april 2014
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Janskerk, Utrecht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
De Poorterij, Zaltbommel
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers - V
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 26 april 2014
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 27 april 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 28 april 2014
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 april 2014
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 30 april 2014
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Musis, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 01 mei 2014
20:00
Wim Helsen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emilio Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Venray, Venray
20:30
ComedyKings
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 02 mei 2014
20:00
Wim Helsen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Menno Stam
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jeroen Leenders
Theater Ludens, Voorburg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - V
Spant!, Bussum
20:30
Ernst van der Pasch - Beter
Posttheater, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dames voor na Vieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Gabriels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 03 mei 2014
20:00
Wim Helsen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Murth Mossel
Podium Mozaiek, Amsterdam