Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schuur
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
BREStheater
Brielle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Cardo
Groesbeek
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Munttheater
Weert
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schuur
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De Horst
Venhorst
S.C.C. De Ruchte
Someren
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kantine Walhalla
Rotterdam
Vestzaktheater
Son
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Herberg de Pol
Diepenheim
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Cultura
Ede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schuur
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De hoogte
Winsum
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Tuin
Leusden
dinsdag 13 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
woensdag 14 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
donderdag 15 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 16 oktober 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 17 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden