Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
City Theater
Schijndel
C.C. De Pas
Heesch
Papenstraattheater
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Brouckere
Torhout
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Den heuvel
Alphen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Papenstraattheater
Zwolle
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Perron-3
Rosmalen
De Reggehof
Goor
Cultura
Ede
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
C.C. Stroud
Putten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kei
Reusel
City Theater
Schijndel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Ludens
Voorburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Hof in Salland
Raalte
De Weijer
Boxmeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
de Berchplaets
Berghem
donderdag 29 oktober 2015
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 oktober 2015
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
zaterdag 31 oktober 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem