Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
City Theater
Schijndel
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Brouckere
Torhout
Zaantheater
Zaandam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Stroud
Putten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Pook
Oostknollendam
Papenstraattheater
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hof in Salland
Raalte
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
de Berchplaets
Berghem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
City Theater
Schijndel
donderdag 29 oktober 2015
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
vrijdag 30 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 31 oktober 2015
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel