Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
City Theater
Schijndel
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Stroud
Putten
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
de Berchplaets
Berghem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Klooster
Nuenen
Pook
Oostknollendam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Hof in Salland
Raalte
C.C. De Kei
Reusel
City Theater
Schijndel
De Zwaan
Uitgeest
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
donderdag 29 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 30 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 31 oktober 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden