Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Werftheater
Utrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Achterom
Hilversum
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kampanje
Den Helder
013
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Stroming
Berlare
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kluit
Zeewolde
C.C. De Kei
Reusel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Bres
Leeuwarden
Ledeltheater
Oostburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Enck
Oirschot
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 17 januari 2013
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jim Breuer
013, Tilburg
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 19 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Junushoff Theater, Wageningen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
S.C.C. De Enck, Oirschot
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht