Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Tobbe
Voorburg
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Concordia
Haastrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Achterom
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Meiboom
Krabbendijke
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. De kern
Wilrijk
De Poorterij
Zaltbommel
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
De Schakel
Gilze
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Djoelen
Oud-Turnhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Scheldetheater
Terneuzen
van Beresteyn
Veendam
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
donderdag 24 januari 2013
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 25 januari 2013
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 26 januari 2013
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp