Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Overasselt Theater
Overasselt
C.C. De kollebloem
Puurs
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Breughelzaal
Bree
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Beun
Heiloo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Theothorne
Dieren
De Meerpaal
Dronten
C.C. De Herbakker
Eeklo
Wilminktheater
Enschede
De Schakel
Gilze
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Het Klooster
Nuenen
zaterdag 16 maart 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 17 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
maandag 18 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 19 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
woensdag 20 maart 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 21 maart 2013
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen