Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schuur
Haarlem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 20 maart 2014
20:15
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 21 maart 2014
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
De Hyena's
van Beresteyn, Veendam
20:00
Lebbis
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jeroen Leenders
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thomas van Luyn
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Diederik van Vleuten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Micha Wertheim
Spant!, Bussum
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Cabarestafette
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdam English Comedy Nights - March Edition @ Boom Chicago
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 22 maart 2014
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erik van Muiswinkel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Klaas van der Eerden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
K&M met K&M De Jubileumshow: Alvast bedankt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diederik van Vleuten
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Piepschuim
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Micha Wertheim
Theater De Kolk, Assen
20:30
Maartje & Kine
Posttheater, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 23 maart 2014
20:00
Marc Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 maart 2014
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim voor de zoveelste keer
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 maart 2014
20:00
Emilio Guzman
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - V
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marieke Visser
Schuur, Haarlem
20:30
Open BAC
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 26 maart 2014
20:00
Urbanus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Wim Helsen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Lenette van Dongen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Katinka Polderman
Theater De Veste, Delft
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 27 maart 2014
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marieke Visser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Urbanus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - V
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Katinka Polderman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thomas van Luyn
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 28 maart 2014
20:00
Martijn Koning
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Emilio Guzman
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Piepschuim
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochen Otten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Comedyhuis Comedynight
Tivoli, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Katinka Polderman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - V
Cpunt Theater, Hoofddorp