Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Rex
Mol
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Diligentia
Den Haag
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
woensdag 21 december 2011
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 22 december 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nina de la Croix - Bas
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Werft, Geel
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten tournee: Finalistentournee 2011
Groene Engel, Oss
20:00
Kristel Zweers - Puur
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Wilko Terwijn - Guerilla
Metropool, Hengelo
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Helden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg Rex, Mol
Urbanus
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Richard Groenendijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen
Theater De Veste, Delft
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
vrijdag 23 december 2011
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Chassé Theater, Breda
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Met alle respect
Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Helden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Urbanus
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Comedyhuis Benefiet
Tivoli, Utrecht
dinsdag 27 december 2011
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Superlatief (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 28 december 2011
20:00
Daniël Arends
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Chassé Theater, Breda
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
S.C.C. De Enck, Oirschot
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 29 december 2011
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Diligentia, Den Haag
Comedytrain
Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Met alle respect
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 30 december 2011
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Diligentia, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Eric Koller
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Youp van't Hek - De tweede viool Oudejaarsconfere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stand-up het jaar uit!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Theater Concordia, Enschede
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 31 december 2011
20:00
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Diligentia, Den Haag
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 01 januari 2012
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Leest, Waalwijk
maandag 02 januari 2012
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Javier Guzman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 03 januari 2012
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Goudse Schouwburg, Gouda