Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Dok6
Panningen
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
SplotsZ
Roelofarendsveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Zalencentrum de Treemter
Balk
woensdag 16 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 17 januari 2013
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
vrijdag 18 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jim Breuer
013, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk