Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Speeldoos
Vught
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
`t Patronaat
Mierlo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fiji
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 30 april 2015
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Junushoff Theater, Wageningen
Buitenstaanders
Het Klooster, Woerden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
De Speeldoos, Vught
Daniël Arends - Carte Blanche
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Muze, Noordwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Max van den Burg - Amok
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Lach het weg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 01 mei 2015
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martin Simek - Enkelspel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Diligentia, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Toegift, Den Hoorn
Daniël Arends - Carte Blanche
De Maaspoort, Venlo
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Chassé Theater, Breda
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 02 mei 2015
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
`t Patronaat, Mierlo
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen (première)
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Singer Theater, Laren
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Parktheater, Eindhoven
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Koningshof, Maassluis
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Amok
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 03 mei 2015
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
maandag 04 mei 2015
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 05 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 06 mei 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Omval, Diemen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 07 mei 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg