Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
BREStheater
Brielle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Kik
Elst
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 24 april 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Buitenstaanders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Podium Boxtel, Boxtel
zaterdag 25 april 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Schudden - Perrongeluk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Maaspoort, Venlo
20:15
René van Meurs | Voor de storm
Meervaart, Amsterdam
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Flint, Amersfoort
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Agnietenhof, Tiel
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Kulturhus, Borne
Martin Simek - Enkelspel
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Lach het weg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon | Sluimer
Posttheater, Arnhem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - ATTACCA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
GC 't Heilaar, Beerse
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kulturhus Holten, Holten
Buitenstaanders
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Anuar - Integer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zondag 26 april 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 april 2015
19:30
Kingsday Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 28 april 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 29 april 2015
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Flint, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martijn Oosterhuis
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Henry van Loon | Sluimer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verricht
Musis, Arnhem
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arjan Kleton / Bruno Bittoun / Bugra Han / Janneke Jager / Jens Lestha
Hofman, Utrecht
donderdag 30 april 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
De Speeldoos, Vught
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Schudden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Amok
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Muze, Noordwijk
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Zinin, Nijverdal