Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Corso
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Amicitia Theater
Sneek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
CK Theater
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Nuenen
Het Kruithuis
Groningen
20:30
MC Theater
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Prismare
Enschede
Prismare
Enschede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
maandag 22 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 23 april 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 24 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 25 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 26 april 2013
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel