Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
De Singer
Rijkevorsel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
Arsenaal Theater
Vlissingen
30CC/Schouwburg
Leuven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Meiboom
Krabbendijke
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Eendracht
Gemert
De Cammeleur
Dongen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Bombardon
Heythuysen
`t Patronaat
Mierlo
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
donderdag 11 april 2013
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
vrijdag 12 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
zaterdag 13 april 2013
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel