Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Onder de Molen
Vorden
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:00
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Smeltkroes
Maarheeze
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Boode in Bathmen
Bathmen
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 05 april 2013
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 06 april 2013
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 09 april 2013
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 10 april 2013
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer