Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Heineken Music Hall
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Café The Florin
Utrecht
C.C. Het LOO
Tessenderlo
C.C. De Adelberg
Lommel
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MECC
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Corso
Rotterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
zondag 21 april 2013
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 22 april 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 24 april 2013
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
donderdag 25 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch