Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Pook
Oostknollendam
Dok6
Panningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Agnietenhof
Tiel
Café The Florin
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Sportpaleis
Antwerpen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
MECC
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Corso
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Kruithuis
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
zondag 21 april 2013
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 22 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
woensdag 24 april 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
donderdag 25 april 2013
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch