Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Atak
Enschede
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Hasselt
Hasselt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Viage
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Witte Theater
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Klif
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 03 mei 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 mei 2013
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 05 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
maandag 06 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 07 mei 2013
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V
Veluvine, Nunspeet
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
De Maaspoort, Venlo
woensdag 08 mei 2013
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 09 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 10 mei 2013
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer