Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Werf
Aalst
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De hoogte
Winsum
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
CulturA & Zo
Nootdorp
C.C. De Bunder
Moorslede
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Het Wennekerpand
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Zinin
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Klooster
Woerden
Dok6
Panningen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Molenberg
Delfzijl
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Werftheater
Utrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater De Veste
Delft
zaterdag 12 januari 2013
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
zondag 13 januari 2013
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
maandag 14 januari 2013
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 15 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 16 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
donderdag 17 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft