Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Den Bolder
Waspik
Theater De Storm
Winterswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Ledeltheater
Oostburg
De Bres
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Verbeelding
Purmerend
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kluit
Zeewolde
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
C.C. Stroming
Berlare
Deventer Schouwburg
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Witte Theater
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Warande
Turnhout
Posthuis Theater
Heerenveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Munttheater
Weert
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
De Spil
Roeselare
Werftheater
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Prismare
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Tripodia Katwijk
Katwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Figi Theater
Zeist
20:00
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 19 januari 2013
Jeffrey Spalburg - Thuus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 20 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2013
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 22 januari 2013
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
woensdag 23 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk