Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Klooster
Woerden
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
Twentse Schouwburg
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
World Forum Theater
Den Haag
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
Capitole
Gent
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Beauforthuis
Austerlitz
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
00:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Het Klooster
Woerden
vrijdag 10 juni 2011
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
zaterdag 11 juni 2011
21:00
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 juni 2011
20:30
Jonathan Coulton / Paul and Storm
Melkweg, Amsterdam
woensdag 15 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 16 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 17 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 18 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ghijs van Rhijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Twents Theatersport Toernooi
Atak, Enschede
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 21 juni 2011
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 22 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 23 juni 2011
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 24 juni 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2011
20:30
Carolien Borgers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Nathalie Baartman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Adam Fields / Hank / Thijs Kemperink
De Peppel, Zeist
woensdag 29 juni 2011
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 02 juli 2011
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Thijs van Domburg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 juli 2011
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2011
21:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kim van Zeben
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2011
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
vrijdag 15 juli 2011
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zaterdag 16 juli 2011
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
zondag 17 juli 2011
17:30
Ik hou van Herman
Beauforthuis, Austerlitz
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
vrijdag 22 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2011
21:00
André Manuel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2011
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 06 augustus 2011
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2011
20:30
Dara Faïzi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 14 augustus 2011
13:00
Ali Baba en de zeven dwergen
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 19 augustus 2011
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 20 augustus 2011
21:00
Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 01 september 2011
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
22:30
Naked
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 02 september 2011
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 september 2011
20:00
Lebbis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 04 september 2011
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
maandag 05 september 2011
20:00
Najib Amhali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 06 september 2011
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
woensdag 07 september 2011
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mike Boddé - Pil
Vorstin, Hilversum
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
20:30
Writers Unplugged met Kluun
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 08 september 2011
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten selectieronde 2011
Grounds, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
vrijdag 09 september 2011
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glenn Wool
Tivoli, Utrecht
zaterdag 10 september 2011
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedytrain: Daniël Arends
Effenaar, Eindhoven
20:00
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 11 september 2011
20:00
Glenn Wool
Toomler Theater, Amsterdam
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Gili
De Spil, Roeselare
00:30
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
maandag 12 september 2011
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 13 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Boddé
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Het Klooster, Woerden