Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
Schouwburg Venray
Venray
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Storm
Winterswijk
De Velinx
Tongeren
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Spieghel
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:45
013
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
De Spieghel
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Boerderij
Huizen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Muze
Noordwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Lux
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de wildeman
Linschoten
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
't Getouw
Mol
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Kielzog
Hoogezand
De Poorterij
Zaltbommel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Tropentheater
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Flint
Amersfoort
20:00
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Kolk
Assen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater Concordia
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 06 maart 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 07 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
vrijdag 08 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten