Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Velinx
Tongeren
Theater De Storm
Winterswijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
't Getouw
Mol
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Meervaart
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Evergem
Evergem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Concordia
Enschede
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Kolk
Assen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hoftheater
Raalte
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Tropentheater
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
woensdag 06 maart 2013
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 07 maart 2013
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
vrijdag 08 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen