Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Steiger
Menen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Podium 't Beest
Goes
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Roepaen
Ottersum
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Concertgebouw
Brugge
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:00
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
woensdag 03 april 2013
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 april 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 05 april 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam