Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Spant!
Bussum
20:30
So What!
Gouda
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Trefpunt
Warmond
Grenswerk
Venlo
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Den Bolder
Waspik
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Schalm
De Meern
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
BREStheater
Brielle
20:00
Bon theater
Medemblik
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
donderdag 08 januari 2015
20:15
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Frank van Pamelen - Complot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 09 januari 2015
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Maartje & Kine
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Idea, Soest
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B beken(d)t
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Spant!, Bussum
20:30
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
So What!, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Singer Theater, Laren
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Amok
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Dok6, Panningen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kattendans, Bergeijk
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (premiere)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Zaantheater, Zaandam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Wilminktheater, Enschede
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon | Sluimer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Urbanus Zelf!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Posttheater, Arnhem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Anuar | Integer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Markant Uden, Uden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Recept
Koningshof, Maassluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Hof in Salland, Raalte
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Trefpunt, Warmond
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Grenswerk, Venlo
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
Dok6, Panningen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Diligentia, Den Haag
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Den Bolder, Waspik
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Comedy Inc.
De Schalm, De Meern
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Daniël Arends - Carte Blanche
BREStheater, Brielle
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Bon theater, Medemblik
20:30
Cameretten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Agnietenhof, Tiel
zondag 11 januari 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (premiere)
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 12 januari 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
dinsdag 13 januari 2015
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B beken(d)t
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Zelf!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Fulcotheater, IJsselstein