Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
C.C. Strombeek
Grimbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Diligentia
Den Haag
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
donderdag 16 mei 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 17 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zaterdag 18 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Deng Boy - Sociale zaken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
woensdag 22 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 23 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal