Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Muzeval
Emmen
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Schakel
Gilze
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Tobbe
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Oosterpoort
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Druten
Druten
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Pook
Oostknollendam
Café The Florin
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
MECC
Maastricht
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Corso
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 19 april 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
zondag 21 april 2013
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
woensdag 24 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal