Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Spieghel
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Vestzaktheater
Son
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:45
013
Tilburg
De Velinx
Tongeren
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Evergem
Evergem
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de wildeman
Linschoten
Schouwburg Lochem
Lochem
't Getouw
Mol
Lux
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Tropentheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
woensdag 06 maart 2013
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 07 maart 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 08 maart 2013
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede