Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Figi Theater
Zeist
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Klooster
Woerden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Jansstheater
Lochem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Wier&ga
Castricum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:30
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Comedy Club Amersfoort
Amersfoort
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
zaterdag 22 november 2014
20:15
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Stroud, Putten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Figi Theater, Zeist
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Intgeniep - Op en haar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Posttheater, Arnhem
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater 't Speelhuis, Helmond
zondag 23 november 2014
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Jansstheater, Lochem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 24 november 2014
20:30
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 25 november 2014
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Inc.
Wier&ga, Castricum
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B
Het Klooster, Nuenen
woensdag 26 november 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Posttheater, Arnhem
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyhuis Comedy Cloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
Ali B
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 27 november 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lach het weg
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Kees van Amstel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Veluvine, Nunspeet
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Idea, Soest
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Comedy Inc. Sinterklaas Special
Comedy Club Amersfoort, Amersfoort
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 28 november 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wim Daniëls & Yvonne Gijsbers
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:00
René van Meurs
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Zaantheater, Zaandam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lach het weg
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard