Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De KultuurKlup
Elst
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
15:30
De Reehorst
Ede
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
De Paap
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
United Stage
Veenendaal
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
NTGent
Gent
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Dialoog
Ermelo
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
GC 't Heilaar
Beerse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 08 november 2014
20:15
Lach het weg
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mich Walschaerts
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Posttheater, Arnhem
20:00
Ton Kas
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De KultuurKlup, Elst
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 09 november 2014
14:00
De Kater
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:00
English Comedy: Bob Slayer
Hofman, Utrecht
20:15
Hot
De Weijer, Boxmeer
15:30
Howard Komproe - Grijs
De Reehorst, Ede
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 10 november 2014
19:30
Cameretten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Eddie Griffin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 11 november 2014
Ali B
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 12 november 2014
20:15
Ali B
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Martiniplaza, Groningen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Inc.
De Paap, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
De Muze, Noordwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Kasper van Kooten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 13 november 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Munttheater, Weert
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Eric Koller - blijft thuis!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Het Wennekerpand, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
NTGent, Gent
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Lach het weg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Agnietenhof, Tiel
20:15
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Cultura, Ede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 14 november 2014
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cameretten
Rietveld Theater, Delft
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - Carte Blanche
De Dialoog, Ermelo
20:00
De Kater
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
GC 't Heilaar, Beerse
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Kasper van Kooten
Orpheus, Apeldoorn