Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Muze
Noordwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
C.C. Stroud
Putten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Kolk
Assen
NTGent
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Flint
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Boxtel
Boxtel
M-Lab
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater De Musketon
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
NTGent
Gent
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
M-Lab
Amsterdam
De Kluit
Zeewolde
Theater Hof 88
Almelo
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Merksem
Merksem
Theater De Willem
Papendrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 07 februari 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 08 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 09 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
zondag 10 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 11 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden