Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
NTGent
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Concordia
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. De Steiger
Menen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kluit
Zeewolde
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Amicitia Theater
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Merksem
Merksem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
NTGent
Gent
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Cultuurwerf
Vlissingen
donderdag 07 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 08 februari 2013
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 09 februari 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 12 februari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen