Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
vrijdag 22 februari 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 23 februari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught